Osuszanie murów – iniekcja

OSUSZANIE

Zawilgocone budynki to poważny problem, który może dotyczyć zarówno nowych, jak i starych mieszkań czy też domów. W celu usunięcia wilgoci ze ścian stosuję się takie metody jak iniekcja muru, którą nasza wykonuje na terenie Poznania i okolic. Osuszanie tego typu nie ingeruje w samą konstrukcję obiektu, a pozwala “odciąć” podciąganie wilgoci z gruntu. Działanie to gwarantuje również uniknięcie poważnego i kosztownego remontu.

Pierwszym etapem, który wykonuje nasza firma jest odpowiednie przygotowanie ściany – oczyszczenie z zawilgoconych tynków i powłok murarskich. Tempo iniekcji może być różne, niemniej jednak zazwyczaj pełną blokadę przeciwwilgociową uzyskujemy w około 7 dni. Profesjonalne osuszanie murów pozowali na wyeliminowanie problemu jakim jest wilgoć na ścianach, która osłabia konstrukcję budynku. Przy czym metoda iniekcji jest jednym z najkorzystniejszych cenowo rozwiązań tego typu.

Szukasz firmy, która fachowo i szybko wykonana osuszanie murów? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę i wykonamy bezpłatny kosztorys napraw!

Stosujemy ją w przypadku kiedy nie jesteśmy w stanie zaprzestać podciąganiu kapilarnemu murów. Widząc przy posadzce wydostającą wilgoć na ścianach i towarzyszącej jej złuszczenia tynków / powłok malarskich lub zagrzybienia zastanawiamy się jak temu zaradzić ? I tu metoda iniekcji muru może nam w tym pomóc. Polega ona na stworzeniu poziomej warstwy uszczelniającej przy pomocy specjalistycznych środków. Nawiercamy otwory po całym obwodzie uszkodzonych ścian, następnie wstrzykujemy płyn, który w kontakcie z wodą powoduje stworzenie poziomej warstwy izolacyjnej.

Pracujemy na wysokiej klasie produktów firmy REMMERS.

Zainteresowany ? Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatne oględziny, doradzimy i przedstawimy wycenę.

Kontakt

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas