Osuszanie podposadzkowe

SUSZARNIA

W naszej strefie klimatycznej niestety często dochodzi do ulewnych deszczów, nawałnic i podtopień, co powoduje w naszych domach i biurach mniej lub bardziej rozległe zalania. Inne popularne przyczyny zalegania wody pod podłogą to awarie instalacji wodno-kanalizacyjnej czy centralnego ogrzewania. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że kafelki, parkiet czy panele są w dobrym stanie, to bardzo prawdopodobne, że w głębszych warstwach nadal zalega woda, którą jak najszybciej należy usunąć. Warto w tym celu skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która świadczy kompleksowe usługi obejmujące osuszanie podposadzkowe. Jeśli w Twoim domu doszło do pojawienia się wilgoci, to nie zwlekaj ani chwili dłużej i skontaktuj się z naszą firmą.

Na czym polega osuszanie podposadzkowe i na jakim sprzęcie pracujemy?

Korzystamy z metod kondensacyjnego osuszania podposadzkowego, które znajduje zastosowanie w sektorze przemysłowym i prywatnym. Działamy na wysokiej jakości sprzęcie firmy AERIAL – AERCUBE. Pracę zaczynamy od wywiercenia małych otworów, przez które wpuszczamy węże do głębszych warstw. Następnie urządzenie dokonuje odsysania zalegającej wody/wilgoci z warstw podposadzkowych. Ostatnim etapem prac jest tłoczenie suchego powietrza, które następnie wydostaje się dylatacją wzdłuż przegród budowlanych.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą usługę osuszania podposadzkowego?

Pamiętaj, że nigdy nie masz pewności, czy dolne warstwy podłogi są suche, jeśli doszło do podtopienia wskutek ulewnych deszczów czy awarii instalacji. Przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach jest bardzo niebezpieczne dla Twojego zdrowia, ponieważ może dojść do powstawania grzyba. Pracujemy szybko i sprawnie i dzięki naszej innowacyjnej metodzie kondensacyjnej przy użyciu sprzętu AERIAL – AERCUBE nie musimy zrywać płytek, drewnianego parkietu czy podłogi laminowanej. Unikniesz zatem kosztownego i czasochłonnego remontu.
Zadbaj o swoje zdrowie już dziś i postaw na nasze profesjonalne usługi w zakresie osuszania podposadzkowego!

Ile trwa tego typu proces?

Wykonywane przez nas działania są szczegółowo rozplanowane, w tym dokładamy wszelkich starań, aby nie uszkodzić elementów znajdujących się pod podłożem: przewodów sieci wodnej czy też instalacji elektrycznych. Dlatego też skanujemy powierzchnię w celu wykrycia tychże elementów przed wykonaniem niewielkich odwiertów. Osuszanie warstw podposadzkowych zazwyczaj trwa do kilkunastu dni, w zależności od ilości wilgoci w domu/ warstwie izolacyjnej. Oczywiście proces ten kontrolujemy specjalistyczną aparaturą pomiarową.

Skuteczne osuszanie warstw podposadzkowych – Poznań

Szybkie usuwanie wilgoci pozwala na zredukowanie ewentualnych kosztów remontowych. Przeprowadzane przez naszą firmę prace minimalizują szkody związane z koniecznością wymiany posadzki oraz rozwojem grzybów i pleśni. Jeśli zmagasz się z zalaniem to serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści przedstawią Ci dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę i dokonają darmowej wyceny.

 

 

Kontakt

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas