Jak osuszyć mieszkanie po zalaniu?

SUSZARNIA

Doszło do zalania mieszkania w wyniku nawałnicy? Zastanawiasz się, jak osuszyć piwnicę po awarii instalacji wod-kan? Teren wokół budynku jest grząski po silnych opadach deszczu i martwisz się o stan fundamentów, a co za tym idzie, także ścian? Najwyższy czas skorzystać ze wsparcia profesjonalistów! Poznaj nasze procedury.

Pamiętaj: sam nie poradzisz sobie z usunięciem całej zalegającej w budynku wilgoci. Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, nadmiar wody został usunięty. To jednak tylko pozory – do uszkodzenia warstw izolacyjnych dochodzi bardzo szybko. Wilgoć momentalnie wnika w głębsze warstwy ścian, podłóg lub sufitów. Co więc robić?

Przyda Ci się wsparcie fachowców, którzy pracują z użyciem nowoczesnego sprzętu i podchodzą do realizacji usług w sposób profesjonalny!

Osuszanie ścian. Cennik

Jak skorzystać z naszej pomocy? Wystarczy się z nami skontaktować i omówić problem. Oferujemy kompleksowe osuszanie po zalaniu mieszkań, piwnic oraz terenu wokół budynku. Zajmujemy się usuwaniem wilgoci ze ścian, podłóg i sufitów. Cenę z każdym klientem uzgadniamy indywidualnie.

Zalanie mieszkania – procedura

Zanim przejdziemy do działania, wykonujemy dokładne pomiary, które zilustrują nam skalę problemu. Następnie proponujemy wybór rozwiązania – metody oraz dedykowanego sprzętu. Montujemy urządzenie, a przez cały czas jego działania monitorujemy poziom wilgotności. Po wykonaniu zadania demontujemy sprzęt i sporządzamy dokumentację, którą następnie można przedstawić ubezpieczycielowi.

Kontakt

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas