Jak osuszyć mieszkanie po zalaniu?

SUSZARNIA

Doszło do zalania mieszkania w wyniku nawałnicy? Zastanawiasz się, jak osuszyć piwnicę po awarii instalacji wod-kan? Teren wokół budynku jest grząski po silnych opadach deszczu i martwisz się o stan fundamentów, a co za tym idzie, także ścian? Najwyższy czas skorzystać ze wsparcia profesjonalistów! Poznaj nasze procedury.

Pamiętaj: sam nie poradzisz sobie z usunięciem całej zalegającej w budynku wilgoci. Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, nadmiar wody został usunięty. To jednak tylko pozory – do uszkodzenia warstw izolacyjnych dochodzi bardzo szybko. Wilgoć momentalnie wnika w głębsze warstwy ścian, podłóg lub sufitów. Co więc robić?

Przyda Ci się wsparcie fachowców, którzy pracują z użyciem nowoczesnego sprzętu i podchodzą do realizacji usług w sposób profesjonalny!

Osuszanie ścian. Cennik

Jak skorzystać z naszej pomocy? Wystarczy się z nami skontaktować i omówić problem. Oferujemy kompleksowe osuszanie po zalaniu mieszkań, piwnic oraz terenu wokół budynku. Zajmujemy się usuwaniem wilgoci ze ścian, podłóg i sufitów. Cenę z każdym klientem uzgadniamy indywidualnie.

Zalanie mieszkania – procedura

Zanim przejdziemy do działania, wykonujemy dokładne pomiary, które zilustrują nam skalę problemu. Następnie proponujemy wybór rozwiązania – metody oraz dedykowanego sprzętu. Montujemy urządzenie, a przez cały czas jego działania monitorujemy poziom wilgotności. Po wykonaniu zadania demontujemy sprzęt i sporządzamy dokumentację, którą następnie można przedstawić ubezpieczycielowi.

Zastanawiasz się nad pozbyciem się nadmiaru wody samodzielnie? Niekoniecznie jest to dobry pomysł. Przekonamy Cię, że lepiej postawić na nasze usługi, dlatego poniżej przedstawimy Ci zalety korzystania z profesjonalnego osuszania budynków.

Osuszanie ścian po zalaniu – sposoby

Moc natury, roztargnienie lub nieuważny sąsiad, wilgoć na ścianach może być skutkiem różnych sytuacji, które mogą przytrafić się każdemu. Oferowane przez naszą firmę profesjonalne osuszanie po zalaniu pozwala doprowadzić budynek do pierwotnego stanu. Niemniej jednak niektórzy decydują się na tradycyjne usuwanie wilgoci ze ścian, a to może wiązać się z różnymi elementami.

Możemy wyróżnić następujące metody pozbywania się nadmiaru wody:

Tradycyjne – decydując się na samodzielną “walkę” musimy być przygotowanie nawet na kilka lat batalii. Zawilgocenie ścian wewnętrznych to stan, który może utrzymywać się przez 2, a nawet 3 lata w przypadku zdecydowania się na “tradycyjne” metody, takie jak wietrzenie pomieszczeń itp.

Mechaniczne – wykonywane przez naszą firmę kompleksowe usuwanie wilgoci ze ścian wewnętrznych i zewnętrznych różnorodnych budynków. Osuszanie pomieszczeń po zalaniu, dzięki wykorzystywanym przez nas profesjonalnym urządzeniom pozwoli Ci szybko pozbyć się problemów nie dopuszczając m.in. do wystąpienia zarodników grzybów i innych nalotów.

Osuszanie mieszkań – pomiary i dobór metody

Nasza firma oferuje kompleksowe usuwanie wody z budynków po zalaniu. Przed pracą dokonujemy konsultacji i pomiarów w celu wybrania jak najwłaściwszego rozwiązania, aby sprostać Twoim wymaganiom i potrzebom.

Twoje mieszkanie zostało zalane – skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci wycenę i najlepsze opcje. Nasza siedziba znajduje się w Komornikach niedaleko Poznania, poniżej udostępniamy  kontakt do nas.

Kontakt

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas