Osuszanie

OSUSZANIE

Nadmiar wody zawartej w powietrzu powoduje różne konsekwencje zarówno pod względem zdrowia mieszkańców, jak i trwałości samej konstrukcji domu czy też mieszkania. Nasza firma z Poznania od wielu specjalizuje się w profesjonalnym osuszaniu budynków po zalaniu oraz usuwaniu wilgoci technologicznej (nadmiaru wynikającego z prac budowlanych oraz wykończeniowych).

Bezpieczne budynki

Nasza oferta obejmuje szerokie działania mające na celu wyeliminowanie wilgoci w Państwa pomieszczeniach, również tych po zalaniu.

Wykonujemy profesjonalne osuszanie: ścian, posadzek, murów, warstw podposadzkowych przy pomocy osuszaczy kondensacyjnych, adsorpcyjnych oraz zestawów podposadzkowych.

Proces osuszania ścian, murów czy też innych elementów rozpoczynamy od oględzin, na których dokonujemy pomiarów wilgoci w pomieszczeniach, określimy metodę i technologię prac (m.in. osuszanie kondensacyjne i adsorpcyjne), które zostaną ujęty w przygotowanym raporcie przekazanym Państwu wraz z wyceną. Oferowana jest przez nas darmowa wycena, która nakreśli Państwu koszty wykonanych prac oraz ich zakres.

Ubezpieczenia a zalanie i woda w murach

W przypadku zalania nieruchomości służymy pomocą przy kontakcie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Oczywiście jeśli posiadają państwo odpowiednią polisę ubezpieczeniową to możemy dokonać usługi bezkosztowo, spisując w takie sytuacji cesję (umowę cywilnoprawną).

Zabezpieczone domy

Prowadzi nas chęć wykonywania jak najlepszych usług usuwania wilgoci z powietrza oraz z materiałów budowlanych. Stosujemy wszystkie bezpieczne technologie osuszania budynków w zależności od indywidualnej potrzeby naszych Klientów, aby szybko i skutecznie pozbywać się nadmiaru wilgoci oraz wody z murów, warstw podposadzkowych, ścian i całych domów. Bazujemy na latach doświadczenia, a do pracy stosujemy wysokiej jakości sprzęt i technologię, które umożliwiają nam bezinwazyjne działania.

Jeśli mają Państwo problem z zawilgoconymi i zalanymi pomieszczeniami, posadzkami, ścianami czy też innymi elementami warstw konstrukcyjnych domów i mieszkań to serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas