Osuszanie kondensacyjne

OSUSZANIE

Zalanie mieszkania przez sąsiada, uszkodzenie instalacji hydraulicznej, opady ponadnormatywne, powódź – to tylko kilka sytuacji, które powodują występowanie wilgoci, a żeby się jej pozbyć warto zdecydować się na profesjonalne osuszanie kondensacyjne.

Osuszanie pomieszczeń – Poznań

Metoda kondensacyjna polega na skraplaniu wody przy chłodzeniu powietrza do temperatury poniżej punktu rosy, co skutkuje obniżeniem się wilgotności powietrza. Wtedy też skroplona woda dostaję się do specjalnego zbiornika, a suche powietrze wydmuchiwane jest przez wentylator.

Temperatura, w jakiej można dokonywać takich prac wynosi od 5 do 35 °C. Niemniej jednak najlepszą wydajność urządzeń uzyskujemy w temperaturze około 20 °C. Używane przez naszą firmę maszyny wyposażone w filtr powietrza, parownik, skraplacz i wentylator. Stosowaną metodę zilustrowano na poniższym obrazie:

 

 

Przedstawioną usługę wykonujemy za pomocą urządzeń marki Master, Corroventa, Aerial. Jeśli chcesz usunąć wilgoć z domu bądź mieszkania, lub masz pytania dotyczące naszej oferty to serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

Kontakt

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas