Wynajem osuszaczy

Osuszacze

Wilgotność w pomieszczeniach ma bardzo duży wpływ na zdrowie i samopoczucie. Za optymalny poziom wilgoci w powietrzu wyznacza się przedział w granicach między 40% a 60%. Jeśli wilgotność będzie większa mogą wystąpić zarówno problemy zdrowotne, jak i osłabienie całej konstrukcji budynku, wynikające m.in. z rozwoju grzyba i pleśni. W celu pozbycia się nadmiernej wilgoci najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie osuszacza powietrza, który nasza firma oferuje na wynajem. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo różne modele w tym przemysłowe, które przeznaczone są do większych obiektów budowalnych.

Profesjonalne osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne przemysłowe

Osuszacze budowlane pozwolą Państwu na pozbycie się wilgoci ze ścian i podłóg po różnorodnych awariach instalacji hydraulicznej, zalaniu czy też innych przyczynach, które spowodowały nadmierne zawilgocenie.

Nadmiar wilgoci w powietrzu, który jest nieprawidłowo usuwany lub zbyt długo występuje w danym miejscu np. starych obiektach budowalnych, negatywnie wpływa na całą konstrukcję. W przypadku m.in. zalania wietrzenie pomieszczenie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, w takich sytuacjach sprzęt z naszej wypożyczalni, który mogą Państwo wynająć np. na tydzień, skutecznie poradzi sobie z wilgocią zarówno w nowych, jak i starych obiektach budowlanych.

Co więcej, zastosowanie odpowiednich sprzętów pozwoli na znaczne szybsze przystąpienie do prac remontowanych i zniweluje ryzyko powstania poważnych uszkodzeń. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo urządzenia, które sprostają tym zadaniom!

Wypożyczalnia osuszaczy powietrza

Znajdą u nas Państwo osuszacz na wynajem kondensacyjny oraz adsorpcyjny. Oczywiście w przypadku pytań lub wątpliwości względem usuwania nadmiaru wilgoci z powietrza w domach, mieszkaniach czy też innych obiektach z przyjemnością pomożemy i podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Nasza firma, działająca również jako wypożyczalnia osuszaczy zlokalizowana jest w Poznaniu, poza wynajem oferujemy także kompleksowe pozbywanie się wilgoci z mieszkań, domów czy też obiektów publicznych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy.

Kontakt

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas